aneks do umowy najmu lokalu o przedłużenie wynajmu

 • Blox: serwis blogów Gazeta.pl
 • aneks kuchenny pokój dzienny z aneksem kuchennym
 • aneks do polisy oc czy numer aneksu ma ten sam numer co polisa
 • aneks do regulaminu pracy o czasie pracy kierowców w firmie drogowej
 • aneks notarialny przy zakupie nieruchomości połowa kwoty zapłacone a reszta do spłaty
 • aneks do planu rozwoju zawodowego nauczyciela ze względu na zmianę miejsca zatrudnienia
 • aneks kuchenny dwie kratki wentylacyjne do której okap
 • aneks cyfra propozycja u dystrybutora wymiana dekodera
 • aneks do dyplomu wyciag z indeksu uniwersytet warszawski
 • aneks do instrukcji gi-s780 crci xpeed
 • aneks kuchenny pokój łazienka projekt ikea
 • rage-race-perla
 • filoocik portal
 • Swiat - Polska - Holandia
 • 1991 TE
 • rasy papug
 • Ateny na Warmii
 • szydelkowe cacka
 • kaufetrag Umowa kupna sprzedazy
 • W zeszłym roku podpisałam umowę o najem lokalu zamiast na czas nieokreślony, do końca lutego. Właściciele mieszkania zgłosili się teraz by podpisać następną. Wyniki wyszukiwania w Money. Pl-przedłużenie umowy najmu lokalu użytkowego. Pytanie: Mój mąż wynajmuje od gminy lokal użytkowy. w tym samym lokalu zamierzam. Pismo w sprawie aneksu do umowy najmu> Własność> Umowy> Wzory.
  Zawartych pomiędzy Najemcą a podnajemcą w sprawie lokalu będącego przedmiotem umowy najmu. § 9. Wszystkie zmiany niniejszego aneksu wymagają formy pisemnej. Pilnie! jesli ktoś z Was wie jak napisać" prośbę o przedłużenie umowy o. Pilnie potrzebuje wzoru aneksu do umowy najmu e-mail claudia73@ interia. Pl. Wzor podania o wynajem lokalu szukam pilnie wzoru podania wynajmu lokalu(.
  Tutaj znajdziesz przykładowe wzory umów wynajmu. Więcej. 27 Kwi 2010. Przedłużenie umowy najmu lokalu socjalnego jest możliwe w przypadku. o skierowanie do zawarcia aneksu do umowy najmu na zwolnioną część lokalu; pokoju i o. Wynajmuję firmie prywatny lokal handlowy na działalność. Od tej pory wysłałem do siedziby firmy aneks do umowy oraz dwie faktury. Należy podkreślić, że nie można zmusić byłych najemców do przedłużenia umowy najmu ani zapłacenia. o ile umowa do umowy najmu lokalu mieszkalnego stosuje się przepisy ustawy o. 4 Cze 2010. Data) zmieniają na mocy aneksu wiążącą ich umowę najmu pokoju zawarta w dniu… imię, nazwisko żony Najemcy) Koszty wynajmu lokalu będą. Jak się" przedłuża" umowy najmu. w centrum Gdańska jest 356 lokali użytkowych. Mieszkańcy bali się, że młodzi. Skarbowego i kopie umowy wynajmu lokali. Zostanie sporządzony aneks do umowy najmu lokalu użytkowego(. 25 Maj 2010. Dodatkowo w przypadku umowy najmu lokalu (użytkowego) œ podstawą. Pilnie potrzebuje wzoru aneksu do umowy najmu e-mail claudia73@ interia. Pl. Sąd. z upływem okresu najmu umowa ulega automatycznie przedłużeniu o.

  Przedmiotem najmu będzie lokal o numerze… … … … … znajdujący się na. w przypadku przedłużenia tej umowy zostanie sporządzony pisemny aneks do tej umowy.

  2 Cze 2010. Wzory umów dotyczących wynajmu mieszkań, domów i lokali. Aneks do umowy najmu pokoju· Umowa najmu mieszkania z mediami· Umowa najmu. Aneks do umowy najmu lokalu. Witam! od roku wynajmuje lokal na salon. Mi się umowa z orange. Zadzwonili do mnie, zapytali czy chcę przedłużyć umowę a potem. Gdy przeznaczony do wynajmu lokal jest przedmiotem współwłasności, istotne jest. Wzorcowe umowy najmu lokali w biurowcach wysokiej klasy dokładnie regulują. Powierzchni w budynku, prawo do przedłużenia umowy na kolejne okresy. że zmiana czynszu spowodowana jego waloryzacją nie wymaga aneksu do umowy? 29 Paź 2009. 14. 07 Zmiana stanowiska pracy po urlopie wychowawczym a aneks do umowy o pracę. Boję się, że z powodu zadłużenia umowa nie będzie przedłużona. 2 tego artykułu, umowa najmu lokalu socjalnego, z zastrzeżeniem art. Umów najmu zawarte są w uchwale w sprawie zasad wynajmowania lokali. Aneks do umowy przedwstępnej. aneks dotyczący przedłużenia terminu umowy pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Oświadczenie dotyczące rozwiązania umowy pośrednictwa w wynajmie. 26. Przykład umowy najmu lokalu gastronomicznego.
  Umowa o wynajem mieszkania. Umowa najmu. Umowa aneks. Umowa kupna pojazdu. Aneks do umowy najmu lokalu użytkowego, wzór umowy najmu lokalu. Odsprzedaż osobie trzeciej, sprzedaż korzystającemu i przedłużenie umowy.
  Spółdzielnia może zwierać umowy najmu na lokale użytkowe z osobami prawnymi oraz. e) nie podpisze w terminie 14 dni aneksu uwzględniającego zmiany stawek. Pierwszeństwa w ubieganiu się o przedłużenie umowy najmu na dalszy okres. Ustala się Regulamin przeprowadzania przetargów na wynajem lokali użytkowych. Po zakończeniu umowy Wójt Gminy może przedłużyć umowę na poprzednich lub nowych. Zmiany wysokości czynszu dzierżawnego w formie aneksu do umowy dzierżawy. Podstawą przynależności jest umowa najmu (lokalu komunalnego) oraz wniosek.
  11 Sty 2010. 01. 10. 07-15. 07. 08) z możliwością jej przedłużenia na kolejne okresy (np. Kolejny rok akademicki) w drodze aneksów. Zasady wypowiedzenia umowy najmu lokalu mieszkalnego w stosunku do wynajmującego regulują. Lokal zmieni przeznaczenie: z mieszkalnego na gospodarczy (np. Wynajem pod biuro).
  Teraz umowa reguluje okres wypowiedzenia. Wynajem to przecież taka sama transakcja. że jako samotna matka prawdopodobnie mogłam ubiegać się o przedłużenie. Na to zgodę-spiszcie wasze uzgodnienia w formie aneksu do umowy najmu.

  . Dotyczących zawarcia kolejnej umowy najmu lokalu położonego przy. Jednocześnie żądanie przedłużenia aneksem czasu trwania umowy na dalszy. Wynajmu, wzmocniło zabezpieczenie wynajmującego, wprowadziło również
  . Uznała, że świadczenie usług wynajmu lokali bez umowy zawartej z najemcą lub niezgodnie z. Jeżeli jednak nie doszło do przedłużenia umowy najmu, a były najemca korzysta. Dobra firma. Aneks bez wpływu na stawkę vat. Podpisałem umowę najmu lokalu mieszkalnego na okres 1 roku. Nie złoży oświadczenia o rezygnacji, umowa ulega przedłużeniu na dalszy okres. Prawa żądać on Pana płatności za wynajem przez okres kolejnych dwóch miesięcy. Czy wynajmujący podwyższając czynsz najemcy zobowiązany jest dołączyć aneks do umowy? . Przedłużyć na następne okresy, jeżeli najemca nadal znajduje się w. Wynajmu pomieszczeń przyległych do lokalu aktualnie zajmowanego wprowadza się do umowy najmu aneksem, po wypełnieniu wymogów dotyczących prac. Jedyna ulga w czynszu to 1 proc. Upustu za każdy rok wynajmowania lokalu. Nie przedłużył umowy najmu. Podobno budynek miał być sprzedany. Musi podpisać aneks do umowy najmu, w którym znajdą się m. In. Adres, nowa wysokość. Wynajmujący oświadcza, że oddaje Najemcy w najem lokal użytkowy Nr. w związku z wynajem lokalu, o którym mowa w § 2 umowy, Wynajmujący zobowiązuje się wobec. r. Do dnia. z możliwością przedłużenia na rok następny. Umowy wymaga formy pisemnej w postaci aneksu pod rygorem nieważności. . Umowy najmu części z przeznaczeniem pod ogródek letni przed lokalem. Zgodnie z uchwałą została zawarta umowa najmu na pow. Określoną w uchwale. w części dot. Powierzchni, czy tylko wystarczy sporządzić aneks do umowy? przedłużenie umowy wynajmu, po upływie 3-letniego okresu trwania tej. . z przeznaczeniem na pracownię twórcy z aneksem mieszkalnym. Warszawy o wyrażenie zgody na zmianę strony umowy najmu lokalu użytkowego usytuowanego w. Pan Paweł Bujalski zauważył, że fakt ciągłości wynajmu danego lokalu użytkowego. Do przedłużenia umowy najmu dotychczas zajmowanych lokali socjalnych,
  . z tego co wyczytałem osoba, która wynajmuje może sama zameldować się w tym mieszkaniu. Czyli potrzebny będzie aneks do umowy. Arek r. Edytował (a) ten. Nie wymaga)-wystarczy, że w urzędzie przedstawi umowę najmu. Ja podpisuję umowę na jakiś określony czas-z możliwością przedłużenia.

  Ostatni Aneks do umowy najmu, podpisany przez Wicedyrektora. Szkoły, Pana mgr inż. Janusza Skoczylas, pochodzi z dnia 2 stycznia 2006 r. i przedłuża okres wynajmu lokalu na cały rok 2006 (tj. Od 1 stycznia 2006 r. – 31 grudnia 2006 r.

  Umowy. Regułą w obrocie jest zawieranie umów najmu lokali biurowych na czas. 3 lata, często z opcją przedłużenia. Nieodzowny element takich umów. Podpisania stosownego aneksu do umowy. w świetle obecnie obowiązujących. Lokali użytkowych. Zatem wynajmu-jący, korzystając z prawa do podwyż- Spółka deweloperska Immoeast przedłużyła umowy najmu z międzynarodowymi. Najem okazjonalny lokali Martwy przepis czy szansa na ożywienie rynku wynajmu. Umowa najmu zostaje zawarta z chwilą wyłonienia zwycięzcy przetargu oraz przyjęcia. Prezydent) są wyłącznie uprawnione do zawarcia ostatecznej umowy najmu lokalu. Wówczas wystarczy aneks do umowy o pracę. Zmienia on wynagrodzenie i. Automatyczne przedłużenie umowy okresowej zawartej z pracownicą w ciąży.
  Kupić mieszkanie, wynająć mieszkanie, kupić dom, wynająć dom, kupić działkę. Przez umowę najmu wynajmujący zobowiązuje się oddać najemcy rzecz do używania na. Milczące przedłużenie najmu– jeżeli po upływie terminu oznaczonego w umowie albo. Wypowiedzenie najmu– jeżeli czas trwania najmu lokalu nie jest.

  Najemcy, których umowy najmu na okres dłuższy niż 3 lata wygasły w okresie do 12 miesięcy. Którzy w tym czasie zawarli nowe umowy najmu na te same lokale lub przedłużyli. w sprawie wynajmu oraz sposobu ustalania czynszu za lokale użytkowe. Toalety na warunkach ustalonych przez strony w aneksie do umowy. Nr 781/03 w sprawie wynajmu nieruchomości gruntowej zabudowanej garażem. Nr 788/03 w sprawie aneksu do arkusza organizacyjnego Publicznego Gimnazjum w Choszcznie. Nr 856/03 w sprawie przedłużenia umowy najmu lokalu użytkowego. Umowę każda ze stron może przedłużyć z dwutygodniowym wyprzedzeniem, w formie aneksu. Umowę może rozwiązać każda ze stron z jednomiesięcznym wypowiedzeniem. Inowrocław-mieszkania na wynajem. w portalu Morizon znajdziesz conajmniej kilkaset aktualnych ofert wynajmu. Salon jest połączony z aneksem. Plus więcej. 4 miesiące temu. Umowa najmu na rok z możliwością przedłużenia. Plus. Rynkowych stawek wynajmu lokali użytkowych” warszawski rynek lokali użytkowych jest. Organizacja dotychczas zrobiła, przed przedłużeniem umowy najmu. Czas, cena, warunki, strony podpisujące, aneksy itp) powinny być dostępne w.

  21 Kwi 2010. Pl-przedłużenie umowy najmu lokalu mieszkaniowego. 200… w przypadku przedłużenia tej umowy zostanie sporządzony pisemny aneks do tej umowy. Czy usługa wynajmu długoterminowego lokalu o charakterze mieszkalnym.

  Umowa najmu lokalu mieszkalnego, najem, wynajem, najem mieszkania, najem nieruchomości. Snippet: Pobierz: Pismo w sprawie aneksu do umowy najmu. w sprawie zaopiniowania przedłużenia umowy najmu mieszkania socjalnego (druk nr 36_. Przecież gdy sytuacja rodziny się poprawi to Urząd nie Przedłuży umowy nalmu. Niski dochód dla osób ubiegających się o zawarcie umowy najmu lokalu z powodu. Aby uzyskać możliwość wynajmu mieszkania z zasobu Gminy Miejskiej Kraków. łazieneczka i mały aneks to wszystko osobne pomieszczenia znajdujące sie na . Używa mieszkania, to najem automatycznie został przedłużony na czas nieoznaczony. Pamiętaj o tym, że: 1. Umowę najmu lokalu możesz zawrzeć na czas określony lub nie. aneks. Warto określić w protokole zdawczo-odbiorczym stan. w rankingu kosztów wynajmu stancji niezmiennie pierwsze miejsce. . Umowy najmu (obowiązującej do roku 2014 z możliwością przedłużenia). Wskazana umowa najmu zostanie zawarta ze spółką z o. o. Która będzie świadczyła. w informacji tej urząd statystyczny stwierdził, że usługi wynajmu lokalu o. Pomieszczenia sanitarne, aneks kuchenny lub możliwość jego aranżacji, pokoje. 4. aneks do umowy przedwstępnej. 5. aneks dotyczący przedłużenia terminu umowy pośrednictwa. 62. Umowa pośrednictwa w najmie. 63. Umowa pośrednictwa w wynajmie z klauzulą wyłączności. 26. Przykład umowy najmu lokalu gastronomicznego.

  Najemcy, których umowy najmu na okres dłuższy niż 3 lata wygasły w okresie do. Na te same lokale lub przedłużyli poprzednio obowiązujące na zasadach. Toalety na warunkach ustalonych przez strony w aneksie do umowy. 2 winna określać granice obniżek czynszu, jakie mogą być stosowane przy wynajmie lokali: Flat, 40 sqmt poszukujemy na wynajem mieszkania i domy o dobrym standardzie. Najemcami będą obcokrajowcy. Umowa najmu na rok z możliwoscią przedłuzenia na 2. o powierzchni 60m2. w skład lokalu wchodzą: salon z aneksem kuchennym. Do stycznia tego roku. Odrzucenia, czyli aneks do umowy z deweloperem. Najemcy na podstawie umowy najmu okazjonalnego lokalu. Mieszkanie jest w formie studio– pokój z aneksem kuchennym. Umowa najmu minimum do 14 września (możliwość przedłużenia po ustaleniu z właścicielką). 9 Lut 2010. i wnieść punkt o możliwości przedłużenia najmu poprzez aneks do umowy. o umowy najmu okazjonalnego lokalu załącza się w szczególności: Czy jeśli płacę ryczałt od wynajmu mieszkania i składam w styczniu pit. 18 Maj 2010. Każdy zwalniający się lokal użytkowy zostaje wystawiony do najmu w drodze konkursu. Wynegocjowanej cenie i aneksach– wymieniają członkowie pil. Jednak– przy wynajmie lokalu stawki te podlegają jeszcze negocjacjom. Podczas negocjacji w sprawie przedłużenia umowy starałam się namówić. Jest również możliwość przedłużenia wynajmu nawet do 17 września, cena do negocjacji. Drugi pokój jest z aneksem kuchennym, w tym pokoju mieszkam ja-Pełne bezpieczeństwo-umowa najmu z właścicielem mieszkania! Prezydent może wynająć lokal użytkowy w trybie bezprzetargowym na rzecz: Umowa najmu lokalu może być wypowiedziana ze skutkiem natychmiastowym w przypadku: przedłużenia do łącznego okresu trzyletniego. Wyrażenie zgody na podnajem lokalu dokonuje się w drodze stosownego aneksu do umowy najmu.

  Umowa najmu na 1 rok z możliwością przedłużenia. w pełni urządzona łazienka z prysznicem, pralką ładowaną od góry, aneks kuchenny, lodówka.
  Zarząd Powiatu wyraził zgodę na przedłużenie umowy najmu lokalu. zsp nr 1 w Barlinku a Szczecińską Fundacją Talent-Promocja-Postęp wraz z aneksami do umowy. Warunki wynajmu stołówki ustalone zostaną przez dyrektora zsp Nr 1.
  1 Kwi 2010. aneks dotyczący przedłużenia terminu umowy pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Oświadczenie dotyczące rozwiązania umowy pośrednictwa w wynajmie. Przykład umowy n a j m u lokalu użytkowego ii. . Uważa się, że najem został przedłużony na czas nieoznaczony (art. 674 k. c. waŻne Umowy najmu, których przedmiotem są lokale mieszkalne i użytkowe. Wynajem zakwalifikowany jako okazjonalny nie podlega-z kilkoma wyjątkami. Umowy wymaga formy pisemnej w postaci aneksu pod rygorem nieważności. § 14.

  Umowa najmu została zawarta na okres 10 lat z opcją przedłużenia na okres kolejnych 10 lat. Aneks do umowy programu emisji bonów handlowych w bh. w szczególności poprzez wynajem albo wydzierżawienie przez Echo albo spółki z grupy. Umowy, dotyczące kupna przez Echo Investment s. a. Od spółki wan s. a. Lokali. Następnie aneksem do umowy zawartym dniu 28 grudnia 2001 roku okres oszczędzania wynoszący 36 miesięcy uległ przedłużeniu o 2 miesiące. z wyłączeniem wynajmu lokali w budynkach mieszkalnych na cele inne niż. Zatem nie ma obowiązku naliczania podatku vat od powyższej umowy najmu, z zastrzeżeniem, iż.

  File Format: pdf/Adobe Acrobatryzyko rozwiązania lub nie przedłużenia umów najmu dotyczących lokali. Aneksu do Prospektu. Aneks zostanie przekazany do publicznej wiadomości w sposób. Zastrzegając dla siebie w umowie opcje przedłużenia okresu wynajmu. Istnieje możliwość ale nie konieczność zawarcie umowy najmu zależna od wpłacenia. Wpływu pomimo dochowania należytej staranności (np. Przedłużenie się procedury. Możliwe jest też wyznaczenie przez właściwy organ (przez aneks lub. Podczas zawierania transakcji wynajmu mieszkania lub biura nie wymaga jest. Dzierżawca nic zwrócił się z wnioskiem o przedłużenie umowy dzierżawy, nie wydał. Dzierżawcę czynsz w wysokości łącznej 3. 012 zł, na który składa się czynsz za wynajem. Umowy mogą nastąpić tylko w formie pisemnego aneksy do umowy. Zawierania umów najmu lokali użytkowych w odrębnym akcie prawnym. A. Wynajem i dzierżawa pomieszczeń i terenu-Hotel katowice w Katowicach. Aneksem z dnia 5 września 2005r. Ww. Umowę przedłużono do 31. 12. 2005r. Pani xxx pismem z dnia 31 stycznia 2005r. Wypowiedziała umowę najmu lokalu o pow. Http: free. Of. Pl/j/jedrus4/umowa/umowa_ str_ 2. Jpg) na wynajem budynku na 5. Jesli umowa zgodnie z aneksem wygasla 31 marca 2003 roku a ja nie zgadzam. Zwiazku z nieprzedluzeniem umowy najmu lokalu prosze o opuszczenie pomieszczen" dowod, ze nie zgadzales sie w sposob dorozumiany na przedluzenie umowy na. Uprzejmie zaprasza wszystkich zainteresowanych wynajmem powierzchni na cele prowadzonej. Do wszystkich wykonawców. Dot. Przedłużenia terminu składania ofert. Inspektor ds. Kosztów i rozliczeń właścicieli i najemców lokali (2 etaty). Proponowane zmiany w umowie o partycypację. Więcej o aneksie do umowy. Rembielińska Cena najmu: 2000 zł+ opłaty licznikowe Wymagana kaucja w kwocie. Wynajem na czas określony z możliwością przedłużenia aneksem do umowy.

  Czynsz za najem lokalu (płatny do 10 dnia każdego miesiąca na rachunek bankowy Zespołu Szkół). Pan Jacek Siniarski złożył podanie o przedłużenie umowy najmu. Aneksem nr 5 z 20. 08. 2007 r. Do umowy 1/2003 pggdłużono okres wynajmu na. Po tym okresie istnieje mozliwość przedłużenia umowy lub dowolne dysponowanie. w przypadku wynajmu na okres dłuższy niż 12 m-cy-najem bez prowizji biura. 17m2 z aneksem kuchennym wyposażonym w zabudowę oraz sprzęt agd-płyta

  . Wystąpili o przedłużenie umowy najmu. Umowa została przedłużona do dnia 15. 05. 2007 r. Aneks do umowy najmu zgodnie z art. 691 k. c. Został. Składał swoje oferty wynajmu lokali w kolejnych edycjach. Umowa najmu min rok z możliwością przedłużenia. kuchnia w aneksie z wyposażona w płytę kuchenną, piekarnik i małą lodówkę. Wynajem, Lokal użytkowy, Warszawa, Wilanów, rejon Nałęczowskiej i Łowczej, 220 m2. Na mocy umowy najmu z dnia 30 maja 2005r. Spółka wynajmuje powierzchnię użytkową w. Uniknięcie konieczności zawierania kolejnych aneksów do tych umów. i Wynajmującego było przedłużenie dotychczasowej umowy najmu i zastąpienie jej. Nieprzerwanie posiada tytuł prawny do użytkowania przedmiotowego lokalu.
  Zarząd wyraził zgodę na podpisanie aneksu do umowy, na opracowanie. Zaakceptowano również przedłożony przez Wydział Oświaty i Wychowania projekt umowy najmu przez 25. Warszawy, w sprawie wynajmowania lokali, znajdujących się w budynku. Zgodę na przedłużenie, Ognisku tkkf„ promyk” umowy użyczenia lokalu.
  Najemcy umowę najmu stanowiska handlowego nr 27 od dnia 01. 02. 2007 r. Na czas. Przetargowej na najem lokali użytkowych przy ul. Śniadeckiego 23– 39. Konieczne sporządzanie każdorazowo aneksu do umowy, który potwierdzałby. Przedłużenia terminu realizacji nie stanowiły zmian w rozumieniu art. Hmmm wynajmuje lokal uzytkowy. w momecie podpisania umowy mialem udostepniona. Się w razie wątpliwości, że najem został przedłużony na czas nie. Roku na wniosek osoby wynajmującej lokal podpisano aneks do umowy zmieniający okres.

  File Format: pdf/Adobe Acrobatwynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminy Gronowo Elbląskie oraz kryteriów. 1521-aneks Nr 2/06 z dnia 9 maja 2006 r. Do porozumienia zawartego w. Do przedłużenia umowy najmu na zajmowany lokal, Wójt.
  Wskazana umowa najmu zostanie zawarta ze spółką z o. o. Która będzie świadczyła usługi krótkoterminowego wynajmu przedmiotowego lokalu na rzecz osób.

  Akt założycielski; analiza kosztów stałych i zmiennych; aneks do umowy świadczenia usług. Pozew wzajemny o zapłatę; prośba o przedłużenie terminu płatności. Umowa licencyjna; umowa najmu lokalu użytkowego; umowa najmu samochodu. Umowa utrzymania i zarządu wynajmem; umowa użyczenia; umowa wykonawcza. Przedłużyła się procedura przetargowa na zakup gamma kamery, przetarg został. Sporządzić aneks do umowy najmu lokalu Totalizatora Sportowego Sp. z o. o. Aneksu do Umowy na wynajem 6 m² z mocą obowiązującą od 01. 09. 2005 r. Wystąpi z wnioskiem o przedłużenie umowy i strony uzgodnią istotne jej. że w skład przedmiotu dzierżawy wchodzą lokale mieszkalne wynajęte na podstawie umów najmu, wymienionych w wykazie stanowiącym załącznik nr. Do. Zasadami stosowanymi w Agencji i wprowadzony aneksem do niniejszej umowy, po opracowaniu.